Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. augusta 2018 18:52 Agro od SITASITA

Ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná sa stretla s generálnym prokurátorom

Monitor spravodajského portálu TV JOJ – noviny.sk.

Generálny prokurátor Jaromír Čižnár sa v stredu stretol s ministerkou pôdohospodárstva Gabrielou Matečnou. Informoval o tom spravodajský portál TV JOJ – noviny.sk. Čižnár mal ministerku Matečnú informovať o výsledkoch preskúmania trestných vecí, ktoré sa týkajú samostatne hospodáriacich roľníkov na východnom Slovensku.

Gabriela Matečná mala počas spoločného stretnutia prisľúbiť generálnemu prokurátorovi spoluprácu. „Generálny prokurátor sa zároveň s ministerkou dohodol, že prípadné zistenia z podozrenia trestnej činnosti z tzv. krížovej kontroly budú rezortom a PPA odovzdané priamo na generálnu prokuratúru,“ povedala hovorkyňa generálnej prokuratúry Andrea Predajňová.

Ministerstvo plánuje školenie pre zástupcov OČT

„Vzhľadom na komplikovanú agendu priamych a projektových podpôr systému a za účelom efektívneho a kvalifikovaného odhaľovania tejto trestnej činnosti, plánuje ministerstvo už na jeseň odštartovať odborné školenie pre zástupcov orgánov činných v trestnom konaní, teda prokurátorov a policajtov,“ dodala Predajňová.

https://www.noviny.sk/politika/357792-generalny-prokurator-ciznar-sa-stretol-s-ministerkou-matecnou

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies